Tachyonizované buňky 8mm (6ks)

Nové

Tachyonizované energetické buňky RI 8mm směřují Tachyonový tok z ploché strany buňky. Na výběru barvy nezáleží, zvolte si barvu, která se vám líbí.

Více informací

15 ks

cca 3 týdny od zaplacení

1 074,00 Kč

Více informací

Tachyonizované energetické buňky RI 8mm směřují Tachyonový tok z ploché strany buňky. Kdo používá barvu pro léčebné účely ví, že každá barva má svoji vlastní energii nebo frekvenci. Pokud je barva kombinována s Tachyonem, frekvence barvy představuje pouze 5% z celkové účinnosti. To znamená, že na výběru barvy nezáleží, zvolte si barvu, která se vám líbí. 

Pokud na systém, který je v nerovnováze působíme Tachyonem, bude se postupně vracet zpět do rovnováhy. Dr. Gabriel Cousens nazývá tento efekt, procesem mládnutí. Tento úkaz je znám také jako rozdíl mezi pozitivní a negativní entropii. Pozitivní entropie je definována jako chaos, nepořádek nebo onemocnění. Negativní entropie je rovnováha nebo pořádek. Při procesu stárnutí se pozitivní entropie neustále zvyšuje. V okamžiku, kdy tělo dosahuje specifického napětí pozitivní entropie, nemůže už dále fungovat a nastává smrt. Při mládnutí dochází ke zvýšení negativní entropie. Je prokázáno, že Tachyonizované energetické buňky nebo Mikro Disky zvyšují negativní entropii a dochází tak k rovnováze a harmonii  v těle. Mládnutí můžeme dosáhnout používáním Tachyonizovaných materiálů.

Pokud používáte energetické buňky nebo Mikro Disky na zranění nebo na oblast bez rovnováhy, měly by zůstat umístěny 24 hodin denně. Odstraňte je pouze při sprchování nebo koupeli.

ÚČINKY:

Pokud jsou Tachyonizované energetické buňky nebo Mikro Disky umístěny na těle, dobíjí SOEPy energií. SOEPy přemění Tachyon do potřebné frekvence, kterou potřebují k obnovení rovnováhy. Jinými slovy SOEPy přemění Tachyon do použitelné biologické energie. Tato biologická energie dovoluje tělu, aby se hojilo samo.

MOŽNOSTI POUŽITÍ:

1. Úrazy
Například ošetření zaníceného kolene:
a. Naneste na koleno libovolné množství Panther Juice nebo Ultra Freeze a nechte uschnout.
b. Pomocí samolepek Cell-Dots přilepte energetické buňky na nejbolestivější body. Energetické buňky nebo Mikro Disky můžete umístit naproti sobě. Tím se bude energie odrážet od jedné energetické buňky ke druhé a tkáň bude obklopena větším množstvím Tachyonů.
c.  S energetickými buňkami nebo Mikro Disky také použijte Bandáž na koleno. Tak bude celá oblast zaplavena energií.
d. Odložte vše při sprchování nebo koupání a pak opět připevněte.
e. Doporučujeme, abyste energetické buňky nebo Mikro Disky ponechali na místě ještě dva až tři dny po odeznění symptomů. Pokud není tělo plně harmonizovano, mohou se tyto příznaky vrátit. Pak opětovně použijte Tachyonizované nástroje.

V tomto případě také doporučujeme použít Tachyonizovanou Spirulinu, Silica gel a OS-H1 Protizánětlivý přípravek.

2. Nevyrovnaný orgán
Například překrvené plíce a problémy s dýcháním:
a. Natřete celou plícní oblast s Panther Juice nebo Ultra Freeze.
b. Pomocí samolepek Cell-Dots přilepte energetické buňky nebo Mikro Disky na reflexní body plic nebo na vrchní část lopatky směrem k páteři. Tyto body pomáhají dýchací funkci.
c. Odložte vše při sprchování nebo koupání a pak opět připevněte.
d. Doporučujeme, abyste energetické buňky nebo Mikro Disky ponechali na místě ještě dva až tři dny po odeznění symptomů. Pokud není tělo plně harmonizované, mohou se tyto příznaky vrátit. Pak opětovně použijte Tachyonizované nástroje. 

V tomto případě také doporučujeme použít Tachyonizovanou vodu, Modrozelenou řasu, Silica gel a OS-H8 Přípravek proti chronickému astmatu.

3. Imunitní systém
Poruchy imunitního systému jsou dnes stále častější. Někdy se projevují únavou, ale může z nich vzniknout i závažnější onemocnění. Proto doporučujeme nosit Tachyonizované energetické buňky nebo Mikro Disky na brzlíku a užívat Tachyonizovanou vodu, což usnadní návrat zpět do rovnováhy. Pro dospělého člověka doporučujeme použít 15mm nebo 24mm velikost buňky. Pro dítě doporučujeme použít 8mm nebo 15mm velikost buňky.

V tomto případě také doporučujeme použít Tachyonizovanou Modrozelenou řasu, Spirulinu, Silica gel a OS-H20 Přípravek pro imunitní systém.

4. Meditace
Tisíce lidí používá Tachyonizované energetické buňky nebo Mikro Disky při meditaci. Dostáváme časté zprávy o jejich zkušenostech. Mnoho z nich také používá Tachyonizovanou čelenku Velcro, která má kapsičku pro umístění energetické buňky nebo Mikro Disku v úrovni třetího oka.

V tomto případě také doporučujeme použít Modrozelenou řasu a Silica gel.

5. Sportovní výkon
Energetické buňky nebo Mikro Disky výrazně zvýší sportovní výkon. Zkušenosti ukazují, že se jejich používáním snížila únava a zvýšila se celková výkonnost.

V tomto případě také doporučujeme použít Tachyonizovanou vodu, Spirulinu, Silica gel, vložky do bot, nátepníky.

*Chronické onemocnění: Pokud trpíte chronickým, dlouhodobým problémem, budou tkáně vašeho těla potřebovat více času, aby se dostaly zpět do rovnováhy. Pamatujte si, že potřebujete pokrýt celou problematickou oblast. V opačném případě můžete prodloužit dobu hojení. Čas potřebný k vyrovnání rovnováhy se nedá předem odhadnout. Každý člověk je jedinečný, stejně tak je jedinečná i jeho situace. Buďte tedy k sobě laskaví a dopřejte svému tělu veškerý čas, který pro návrat do rovnováhy potřebuje.

VELIKOST:

Tachyonizované energetické buňky RI jsou dostupné v 8mm provedení - světle  modrá (pouze po 6 kusech), 13mm, 15mm, 24mm provedení (kulatý tvar) a 32mm provedení (trojúhelníkový tvar).
Dostupné barvy:
 fialová, světle  modrá, smaragdová, zlatá, zelená, oranžová, červená, růžová, safírová a žlutá.

KONTRAINDIKACE A VAROVÁNÍ:

Žádné

Recenze

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Napsat recenzi

Tachyonizované buňky 8mm (6ks)

Tachyonizované buňky 8mm (6ks)

Tachyonizované energetické buňky RI 8mm směřují Tachyonový tok z ploché strany buňky. Na výběru barvy nezáleží, zvolte si barvu, která se vám líbí.

Napsat recenzi