Tachyonizovaný Mikro-Disk 35mm (3ks) Zobrazit větší

Tachyonizovaný Mikro-Disk 35mm (3ks)

T35-MD3_(H)

Nové

Tachyonizované Mikro Disky 35mm jsou vyrobeny ze stejného křemíkového materiálu jako Silica Disky a byly navrženy, aby se mohly nosit na těle. Pokud používáte Mikro Disky na zranění nebo na oblast bez rovnováhy, měly by zůstat umístěny 24 hodin denně.

Více informací

6 ks

cca 3 týdny od zaplacení

2 537,00 Kč

Více informací

Tachyonizované Mikro Disky 35mm jsou vyrobeny ze stejného křemíkového materiálu jako Silica Disky a byly navrženy, aby se mohly nosit na těle. Pokud používáte Mikro Disky na zranění nebo na oblast bez rovnováhy, měly by zůstat umístěny 24 hodin denně. Odstraňte je pouze při sprchování nebo koupeli.

Pokud na systém, který je v nerovnováze působíme Tachyonem, bude se postupně vracet zpět do rovnováhy. Dr. Gabriel Cousens nazývá tento efekt, procesem mládnutí. Tento úkaz je znám také jako rozdíl mezi pozitivní a negativní entropii. Pozitivní entropie je definována jako chaos, nepořádek nebo onemocnění. Negativní entropie je rovnováha nebo pořádek. Při procesu stárnutí se pozitivní entropie neustále zvyšuje. V okamžiku, kdy tělo dosahuje specifického napětí pozitivní entropie, nemůže už dále fungovat a nastává smrt. Při mládnutí dochází ke zvýšení negativní entropie. Je prokázáno, že Tachyonizované Mikro Disky zvyšují negativní entropii a dochází tak k rovnováze a harmonii  v těle. Mládnutí můžeme dosáhnout používáním Tachyonizovaných materiálů. 

ÚČINKY:

Mikro Disky jsou extrémně účinné směrové antény, které přivádějí energii do specifické oblasti.Mikro Disky vykonávají stejnou funkci jako Tachyonizované energetické buňky.

Mikro Disky umístěné na zranění nebo na nevyvážené oblasti nechte připevněné ještě dva až tři dny po odeznění příznaků. Pokud jsou Tachyonizované Mikro Disky umístěny na těle, dobíjí SOEPy energii. SOEPy přemění Tachyon do potřebné frekvence, kterou potřebují k obnovení rovnováhy. Jinými slovy SOEPy přemění Tachyon do použitelné biologické energie. Tato biologická energie dovoluje tělu, aby se hojilo samo.

MOŽNOSTI POUŽITÍ:

1. Úrazy
Například ošetření zaníceného kolene:
a. Naneste na koleno libovolné množství Panther Juice nebo Ultra Freeze a nechte uschnout.
b. Pomocí samolepek Cell-Dots přilepte Mikro Disky nebo energetické buňky na nejbolestivější body.
c.  S Mikro Disky nebo energetickými buňkami také použijte Bandáž na koleno. Tak bude celá oblast zaplavena energií.
d. Odložte vše při sprchování nebo koupání a pak opět připevněte.
e. Doporučujeme, abyste Mikro Disky nebo energetické buňky ponechali na místě ještě dva až tři dny po odeznění příznaků. Pokud není tělo plně harmonizované, mohou se tyto příznaky vrátit. V tomto případě opětovně použijte Tachyonizované nástroje.

Pro tento účel je prospěšná i Tachyonizovaná Spirulina, Silica gel a OS-H1 Protizánětlivý přípravek.

2. Nevyrovnaný orgán
Například překrvené plíce a problémy s dýcháním:
a. Natřete celou plícní oblast s Panther Juice nebo Ultra Freeze.
b. Pomocí samolepek Cell-Dots přilepte Mikro Disky nebo energetické buňky na reflexní body plic nebo na vrchní část lopatky směrem k páteři. Tyto body pomáhají dýchací funkci.
c. Odložte vše při sprchování nebo koupání a pak opět připevněte.
d. Doporučujeme, abyste Mikro Disky nebo energetické buňky ponechali na místě ještě dva až tři dny po odeznění příznaků. Pokud není tělo plně harmonizované, mohou se tyto příznaky vrátit. V tomto případě opětovně použijte Tachyonizované nástroje.

Pro tento účel je prospěšná i Tachyonizovaná voda, Modrozelená řasa, Silica gel a OS-H8 Přípravek proti chronickému bronchiálnímu astmatu.

3. Imunitní systém
Poruchy imunitního systému jsou dnes stále častější. Někdy se projevují únavou, ale může z nich vzniknout i závažnější onemocnění. Proto doporučujeme nosit Tachyonizované Mikro Disky nebo energetické buňky na brzlíku a užívat Tachyonizovanou vodu, což usnadní návrat zpět do rovnováhy. Pro dospělé doporučujeme použít 15mm a 24mm Disky. Pro děti doporučujeme použít 8mm nebo 15mm Disky nebo buňky.

Pro tento účel je prospěšná i Tachyonizovaná Modrozelená řasa, Spirulina, Silica gel a OS-H20 Přípravek pro posílení imunitního systému.

4. Meditace
Tisíce lidí používá Tachyonizované Mikro Disky nebo energetické buňky při meditaci. Dostáváme časté zprávy o jejich zkušenostech. Je vhodné použít Tachyonizovanou čelenku s kapsičkou pro umístění Mikro Disku v oblasti třetího oka.

Pro tento účel je prospěšná i Tachyonizovaná Modrozelená řasa nebo Silica gel.

5. Sportovní výkon
Mikro Disky nebo energetické buňky výrazně zvýšují sportovní výkon. Zkušenosti ukazují, že se jejich používáním snížila únava a zvýšila se celková výkonnost.

Pro tento účel je prospěšná i Tachyonizovaná voda, Spirulina, Silica gel, vložky do bot, nátepníky nebo Vitalizér.

*Chronické onemocnění: Pokud trpíte chronickým, dlouhodobým problémem, budou tkáně vašeho těla potřebovat více času, aby se dostaly zpět do rovnováhy. Pamatujte si, že potřebujete pokrýt celou problematickou oblast. V opačném případě můžete prodloužit dobu hojení. Čas potřebný k vyrovnání rovnováhy se nedá předem odhadnout. Každý člověk je jedinečný, stejně tak je jedinečná i jeho situace. Buďte tedy k sobě laskaví a dopřejte svému tělu veškerý čas, který pro návrat do rovnováhy potřebuje.

VELIKOST:

Tachyonizované Mikro Disky jsou dostupné v 15mm a 35mm provedení a dají se objednat jednotlivě nebo v rodinném balení po 3 kusech.

KONTRAINDIKACE A VAROVÁNÍ:

Žádné

Recenze

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Napsat recenzi

Tachyonizovaný Mikro-Disk 35mm (3ks)

Tachyonizovaný Mikro-Disk 35mm (3ks)

Tachyonizované Mikro Disky 35mm jsou vyrobeny ze stejného křemíkového materiálu jako Silica Disky a byly navrženy, aby se mohly nosit na těle. Pokud používáte Mikro Disky na zranění nebo na oblast bez rovnováhy, měly by zůstat umístěny 24 hodin denně.

Napsat recenzi