Tachyonizovaný Přívěsek Smělá Krása s ametystem Zobrazit větší

Tachyonizovaný Přívěsek Smělá Krása s ametystem

JP-FLOS_(H)

Nové

Tento přívěsek Smělá Krása s ametystem, vsazený do stříbra má přibližně 2cm v průměru.

Více informací

2 ks

cca 3 týdny od zaplacení

8 815,00 Kč

Více informací

Tento přívěsek Smělá Krása s ametystem, vsazený do stříbra má přibližně 2cm v průměru. Tento přívěsek ve tvaru trojúhelníku je výrazný, ale přesto velmi elegantní a zkrášli jakékoliv oblečení. Nikdo by ani netušil, že ve skutečnosti máte na sobě něco, co posilňuje váš imunitní systém a ochraňuje vás před elektromagnetickými poli.

ÚČINKY:

Tachyonizované přívěsky jsou určeny k tomu, aby visely v oblasti brzlíku pro posílení imunitního systému a pro zasobování těla energií.  Pomáhají chránit imunitní systém před vyčerpáním a škodlivými účinky elektromagnetických polí (EMP), které jsou vytvářeny všemi elektrickými spotřebiči jako počítače, televize, fény apd.  Dokonce i elektrický systém ve vašem autě může vyčerpat vaše tělo.  Tachyonizované přívěsky fungují tak, že nabíjejí vaše Subtilní organizující energetická pole (SOEPy) a tím pomáhají podpořit imunitní systém, aby EMP a jiné škodlivé vlivy nemohly vyčerpat vaše energetické pole.

MOŽNOSTI POUŽITÍ:

Noste ho jako nádherný šperk zdobící vaše oblečení, zatímco silná životní energie bude vzájemně působit se SOEPy vašeho těla a přinášet vám rovnováhu. Tím, že ho budete nosit v oblasti brzlíku, se můžete také ochránit před EMP počítačových monitorů. Tachyonizované přívěsky jsou obzvláště cenné pro ty, kteří mají poruchu imunitního systému. Jsou také nevyhnutelné pro ty, kteří tráví hodně času před počítačem.  Ve skutečnosti nošením Tachyonizované energetické buňky nebo přívěsku na brzlíku a užíváním Tachyonizované vody získáte recept na mládnutí a dlouhověkost.

VELIKOST:

3/4" x 3/4" (2 cm x 2 cm)

KONTRAINDIKACE A VAROVÁNÍ:

Žádné

Recenze

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Napsat recenzi

Tachyonizovaný Přívěsek Smělá Krása s ametystem

Tachyonizovaný Přívěsek Smělá Krása s ametystem

Tento přívěsek Smělá Krása s ametystem, vsazený do stříbra má přibližně 2cm v průměru.

Napsat recenzi