Tachyonizovaný Silica Ultra Disk 15cm Zobrazit větší

Tachyonizovaný Silica Ultra Disk 15cm

SD-6U_(H)

Nové

Tachyonizované Ultra Silica Disky jsou složené ze speciálního dioxidu křemíku, vyvinuté vědeckým způsobem pro vysoce technický průmysl. Laminování zesiluje tyto disky a v případě rozbití drží úlomky pohromadě. Je důležité, abyste nechali disk v laminaci.

Více informací

10 ks

cca 3 týdny od zaplacení

3 296,00 Kč

Více informací

Asistovaný nákup: Vyberte si produkt z našeho katalogu nebo z katalogu a my za vás vyřídíme celý proces od nákupu, přes uhrazení, korespondenci s prodejcem, až po doručení zboží z USA na vaši adresu v Čechách nebo na Slovensku.

Tachyonizované Silica Disky jsou směrové stejně jako Tachyonizované buňky. Strana, ze které proudí energie je označena slovy: "ENERGY FLOWS OUT THIS SIDE" (energie proudí z této strany). Tachyonizované Silica disky jsou složeny ze speciálního dioxidu křemíku, byly vyvinuty vědeckým způsobem pro vysoce-tech průmysl. Tyto disky o průměru 10cm mají 4,5 m dlouhé energetické pole, které proudí přímo z místa, které oznamuje "Energy flows from this side" (energie proudí z této strany). Samotné Tachyonizované Silica Disky jsou velmi tenké a náchylné ke snadnému zlomení. Z tohoto důvodu jsou laminovány. Laminování zesiluje tyto disky a v případě rozbití drží úlomky pohromadě. I když se váš Tachyonizovaný Silica Disk rozbije, zůstává plně funkční. Je proto velmi důležité, abyste váš Tachyonizovaný Silica Disk nechali zalaminovaný. Tachyonizovaný Silica Disk zvyšuje energetický potenciál čehokoliv umístěného v jeho poli.  Je to spíše jako paprsek, který vychází ze svítilny. Díky tomuto obrovskému 4,5 m dlouhému energetickému poli v průměru 10 cm můžete začít pozorovat, že tyto disky jsou silnou tachyonovou anténou. Ačkoli mají široký výběr speciálních použití, nejsou určeny pro použití na tělo.

Studie ukazují, že Tachyonizované Silica Disky umístěné na jističích u nás doma, nebo v práci neutralizují negativní vlivy extrémně nízkých frekvencí (ENF) a zároveň zlepšují biologické funkce. Tyto převratné studie také silně ukazují, že když jsou vaše elektrické obvody chráněny Tachyonizovanými Slica Disky, jídlo připravované na elektrických spotřebičích má větší životní energii. 

ÚČINKY:

Tachyonizované Ultra Silica Disky byly vyvinuty pro mnohostranné použití. Nabíjejte vodu, bylinky, potravinové doplňky, ovoce, zeleninu a obilniny s Ultra Silica Disky, abyste zvýšili potenciál. Můžete je dokonce použít i v zahradě pro zdravější rostliny a zvýšenou úrodnost zeleniny a květin.

MOŽNOSTI POUŽITÍ:

Použití na pitnou vodu:
Umístěte nádobu se 4l vody na Tachyonizovaný Ultra Silica Disk a asi za 5 hodin bude její energetický potenciál nabitý na maximum. Takto upravená voda je vhodná k pití nebo zalévání květin.

Pro použití v lednici:
Umístěte Tachyonizované Ultra Silica Disky do spodní části lednice pod zásobníky na zeleninu. Tak můžete nabíjet všechno, co je v lednici umístěno nad Disky a zvýšit bioenergetický potenciál veškerého ovoce a zeleniny.

Použití na zahradě:
Vyzkoušejte Tachyonizované Ultra Silica Disky ve vaší zahradě. Dejte disk do půdy na začátek záhonu (řádku). Tak bude vaše půda energetizována a bude produkovat silnější a zdravější rostliny a zvyšovat úrodu zeleniny a květin.

VELIKOSTI:

Tachyonizovaný Silica Ultra Disk je k dostání v 10cm a 15cm provedení a je dodáván jednotlivě nebo v rodinném balení po 3ks.

KONTRAINDIKACE A VAROVÁNÍ:

Žádné

PRO PŘÍMÝ NÁKUP V USA KLIKNĚTE:

na horní baner

Recenze

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Napsat recenzi

Tachyonizovaný Silica Ultra Disk 15cm

Tachyonizovaný Silica Ultra Disk 15cm

Tachyonizované Ultra Silica Disky jsou složené ze speciálního dioxidu křemíku, vyvinuté vědeckým způsobem pro vysoce technický průmysl. Laminování zesiluje tyto disky a v případě rozbití drží úlomky pohromadě. Je důležité, abyste nechali disk v laminaci.

Napsat recenzi