Tachyonizovaná guarana Zobrazit větší

Tachyonizovaná guarana

Nové

Svým přirozeně vysokým obsahem kofeinu poskytuje podporu unavené mysli, zvyšuje libido a přispívá ke zdravému postoji.

Více informací

8 ks

cca 3 týdny od zaplacení

870,00 Kč

Více informací

Poskytuje také celkový zážitek z pohody a je pomocníkem při hubnutí. Je také známo, že prospívá trávení a pomáhá podporovat kardiovaskulární systém.

Tento produkt není určen pro osoby mladší 18 let.

ÚČINKY:

Bohatý na antioxidanty
Tachyonizovaná guarana má antioxidační profil podobný profilu zeleného čaje, včetně kofeinu, teobrominu, tříslovin, saponinů, katechinů. Antioxidanty jsou důležité pro jejich schopnost neutralizovat potenciálně škodlivé volné radikály. Volné radikály mohou interagovat s částmi vašich buněk a způsobit poškození související se stárnutím, srdečními chorobami, rakovinou a dalšími nemocemi.

Může snížit únavu a zlepšit soustředění
Tachyonizovaná guarana je bohatým zdrojem přírodního kofeinu, který snižuje únavu a zvyšuje soustředění. Kofein blokuje účinky adenosinu, sloučeniny, díky níž se cítíte ospalí, a pomáhá mozku uvolnit se.

Může zlepšit libido
Další nádhernou vlastností Tachyonizované Guarany je skutečnost, že přispívá ke zlepšení našich sexuálních vztahů. Je to proto, že zvyšuje libido, které působí jako afrodiziakální a osvěžující prvek. To znamená, že může zlepšit energii a vytrvalost jedince a celkově zvýšit sexuální aktivitu.

Může vám pomoci lépe se učit
Nízké dávky Tachyonizované Guarany mohou zlepšit náladu, učení a paměť.

Může podporovat hubnutí
Obsah kofeinu v Tachyonizované Guaraně může pomoci hubnout urychlením metabolismu. Bylo také zjištěno, že samotná guarana potlačuje geny, které podporují produkci tukových buněk, a podporuje geny, které ji zpomalují. 

Může zmírnit chronickou průjem a léčit zácpu 

Taniny v Tachyonizované Guaraně mohou zmírnit průjem tím, že zabraňují ztrátě vody. Mezitím může Tachyonizovaný kofein v přípravku Guarana zmírnit zácpu stimulací kontrakcí ve střevech a tlustém střevě, které tlačí obsah směrem ke konečníku.

Může posílit zdraví srdce
Tachyonizovaná guarana může zlepšit průtok krve a zabránit vzniku krevních sraženin, které poškozují zdraví srdce. Tachyonizovaná Guarana také snižuje oxidaci „špatného“ LDL cholesterolu.

Může poskytnout úlevu od bolesti
Tachyonizovaný kofein v Guaraně může způsobit úlevu od bolesti blokováním adenosinových receptorů, které se přímo podílejí na vyvolávání pocitů bolesti.

Může mít protirakovinné vlastnosti
V laboratorním výzkumu na zvířatech se ukazuje, že Guarana může mít protirakovinné vlastnosti. Před doporučením Tachyonizované Guarany k léčbě je však nutný lidský výzkum.

Má antibakteriální vlastnosti
Tachyonizovaná guarana obsahuje sloučeniny, které mohou potlačovat nebo ničit škodlivé bakterie, jako je E.Coli a Streptococcus Mutans.

Bezpečné pro dospělé, s několika vedlejšími účinky
Guarana má obecně výjimečný bezpečnostní profil, přičemž výzkum vysvětluje, že guarana má nízkou toxicitu v nízkých až středních dávkách.

VELIKOSTI:

Tachyonizovaná guarana se dodává v lahvičce o objemu cca 28 g. 

V závislosti na intenzitě užívání může vydržet 2–4 měsíce
Počítá se cca 200 miligramů na porci

Počet porcí v balení cca 140

 

SLOŽENÍ:

100% extrakt z guarany ( Paullinia cupana)

Tento produkt přirozeně obsahuje kofein.

Tento výrobek neobsahuje cukr, sóju, mléčné výrobky, droždí a lepek 


Naše Tachyonizovaná  guarana pochází z brazilské rostliny pocházející z povodí Amazonky. Je přirozeným zdrojem působivé řady stimulantů, jako je kofein, teofylin a teobromin. Je také bohatý na antioxidanty, jako jsou taniny, saponiny a katechiny.

DÁVKOVÁNÍ:

Jako doplněk stravy užívejte 2 až 4 odměrky (cca 200 mg) jednou nebo dvakrát denně ve vodě nebo podle pokynů lékaře. 

Nepřekračujte doporučené dávkování. Nepřekračujte 800 mg denně.

KONTRAINDIKACE A VAROVÁNÍ:

Bezpečné pro dospělé, s několika vedlejšími účinky
Guarana má obecně výjimečný bezpečnostní profil, přičemž výzkum vysvětluje, že guarana má nízkou toxicitu v nízkých až středních dávkách.

Tento produkt není určen pro osoby mladší 18 let.  

Neměly by ho užívat osoby s cukrovkou nebo s již existujícími srdečními chorobami. Těhotné nebo kojící ženy by tento výrobek neměly používat. Účinky kofeinu mohou zahrnovat zvýšenou srdeční frekvenci, podrážděnost, nespavost a bolesti hlavy. Není určeno k dlouhodobému používání. Pokud příznaky přetrvávají, snižte dávku podle potřeby.

 

Recenze

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Napsat recenzi

Tachyonizovaná guarana

Tachyonizovaná guarana

Svým přirozeně vysokým obsahem kofeinu poskytuje podporu unavené mysli, zvyšuje libido a přispívá ke zdravému postoji.

Napsat recenzi