Tachyonizovaný Silica Disk 10cm Zobrazit větší

Tachyonizovaný Silica Disk 10cm

SD-1_(H)

Nové

Studie ukazují, že Tachyonizované Silica Disky umístěné na jističích u nás doma, nebo v práci neutralizují negativní vlivy extrémně nízkých frekvencí (ENF) a zároveň zlepšují biologické funkce.

Více informací

8 ks

cca 3 týdny

1 463,00 Kč

Více informací

Tachyonizované Silica Disky jsou směrové stejně jako Tachyonizované buňky. Strana, ze které proudí energie je označena slovy: "ENERGY FLOWS OUT THIS SIDE" (energie proudí z této strany). Tachyonizované Silica disky jsou složeny ze speciálního dioxidu křemíku, byly vyvinuty vědeckým způsobem pro vysoce-tech průmysl. Tyto disky o průměru 10cm mají 4,5 m dlouhé energetické pole, které proudí přímo z místa, které oznamuje "Energy flows from this side" (energie proudí z této strany). Samotné Tachyonizované Silica Disky jsou velmi tenké a náchylné ke snadnému zlomení. Z tohoto důvodu jsou laminovány. Laminování zesiluje tyto disky a v případě rozbití drží úlomky pohromadě. I když se váš Tachyonizovaný Silica Disk rozbije, zůstává plně funkční. Je proto velmi důležité, abyste váš Tachyonizovaný Silica Disk nechali zalaminovaný. Tachyonizovaný Silica Disk zvyšuje energetický potenciál čehokoliv umístěného v jeho poli.  Je to spíše jako paprsek, který vychází ze svítilny. Díky tomuto obrovskému 4,5 m dlouhému energetickému poli v průměru 10 cm můžete začít pozorovat, že tyto disky jsou silnou tachyonovou anténou. Ačkoli mají široký výběr speciálních použití, nejsou určeny pro použití na tělo.

Studie ukazují, že Tachyonizované Silica Disky umístěné na jističích u nás doma, nebo v práci neutralizují negativní vlivy extrémně nízkých frekvencí (ENF) a zároveň zlepšují biologické funkce. Tyto převratné studie také silně ukazují, že když jsou vaše elektrické obvody chráněny Tachyonizovanými Slica Disky, jídlo připravované na elektrických spotřebičích má větší životní energii. 

ÚČINKY:

Použití na elektrické jističe:
1. Otevřete rozvaděč.
2. Tachyonizované Silica Disky přilepte lepící paskou na vnitřní stranu dveří tak, aby nápis "Energy flows from this side" (energie proudí z této strany) směřoval směrem k vám. Po uzavření rozdaděče bude strana vyzařující energii obrácena k jističům.
3. Tachyonizované Silica Disky by měly pokrýt minimálně 80% plochy s elektrickými jističi, aby byla zaručena vaše ochrana.
Použití na počítače:
Doporučujeme vám použít Tachyonizované Silica Disky na monitor vašeho počítače, ikdyž máte tyto disky na skříni s jističi. Jednoduše přilepte tyto disky na monitor zezadu stranou s nápisem "Energy flows from this side" (energie proudí z této strany) směřující na monitor.
Použití na ledničku:
Přilepte Tachyonizované Silica Disky na dno ledničky tak, aby nápis "Energy flows from this side" (energie proudí z této strany) směřoval směrem nahoru. Tím dosáhnete energetického nabití všech potravin v ledničce umístěných nad tímto diskem do vzdálenosti 4,5m.
Použití na pitnou vodu:
Umístěte nádobu se 4l vody na Tachyonizovaný Silica Disk a za 5 hodin bude její energetický potenciál nabit na maximum. Takto upravena voda je vhodná k pití nebo zalévání květin.
Použití pro lepší noční spánek:
Nalepte Tachyonizované Silica Disky na zeď nebo na čelo postele (u hlavy) se stranou "Energy flows from this side" (energie proudí z této strany) směřující k hlavě. Nejlepší umístění je 15 cm nad nebo 15 cm pod urovní hlavy, aby energie proudila přes vaše energetické pole a ne přes fyzické tělo. Jsou zprávy o tom, že si lze zapamatovat sny i po probuzení ze spánku s použitím těchto disků.
Použití na zahradě:
Vyzkoušejte Tachyonizované Silica Disky ve vaší zahradě. Dejte disk do půdy na začátek záhonu s nápisem "Energy flows from this side" (energie proudí z této strany) na delší stranu záhonu. Tak bude vaše půda energetizována po délce cca 4,5 m a bude produkovat silnější a zdravější rostliny a zvyšovat úrodu zeleniny a květin.

MOŽNOSTI POUŽITÍ:

Tachyonizované Silica Disky byly vyvinuty pro mnohostranné použití. Můžete je použít na elektrické jističe, počítače, ledničky a televizory pro neutralizaci negativních vlivů extrémně nízkých frekfencí a zároveň pro zlepšení biologických funkcí. Nechávejte bylinky, jídlo, vodu a podobně na Tachyonizovaných Silica Discích, aby se jejich Subtilní organizující energetická pole (SOEPy) nabila plnou životní sílou. Tyto disky můžete také použít ve své zahradě pro silnější a zdravější rostliny a pro zvýšení úrody ovoce a zeleniny. Mnoho lidí používá tyto disky pro lepší spánek a prohloubení jejich snů.

VELIKOSTI:

Tachyonizovaný Silica Disk je k dostání v 10cm a 15cm provedení a je dodáván jednotlivě nebo v rodinném balení po 3ks.

KONTRAINDIKACE A VAROVÁNÍ:

Žádné

KONTRAINDIKACE A VAROVÁNÍ:

Žádné

Recenze

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Napsat recenzi

Tachyonizovaný Silica Disk 10cm

Tachyonizovaný Silica Disk 10cm

Studie ukazují, že Tachyonizované Silica Disky umístěné na jističích u nás doma, nebo v práci neutralizují negativní vlivy extrémně nízkých frekvencí (ENF) a zároveň zlepšují biologické funkce.

Napsat recenzi