Přeprava a balení

Služby Jotacentra a ostatní produkty

Balíčky jsou obvykle odeslány do 2 dnů po obdržení platby a jsou dodávány prostřednictvím České pošty, PPL nebo jsou připraveny k osobnímu vyzvednutí v sídle Jotacentra. Podle zvoleného způsobu dopravy můžete sledovat svou zásilku on-line.

Přepravní poplatky zahrnují manipulaci a balné, jakož i náklady na poštovné. Celková cena za dopravu se liší v závislosti na celkové hmotnosti zásilky. Doporučujeme vám seskupit položky v jedné objednávce. Zboží ze dvou různých objednávek nemůžeme slučovat do jedné zásilky. Odpovědnost za zásilku přebírá dopravce, avšak my věnujeme zvláštní pozornost ochraně křehkých předmětů.

Boxy jsou dostatečně dimenzovány a vaše zboží je dobře chráněno.

Produkty americké slopečnosti Advanced Tachyon Technologies International

Balíčky jsou obvykle odeslány do 5 dnů po obdržení platby a jsou dodávány prostřednictvím České pošty. Zboží je odesíláno ze zahraničí přímo na adresu zákazníka. Podle zvoleného způsobu dopravy můžete sledovat svou zásilku on-line.

Celková cena za dopravu se liší v závislosti na celkové hmotnosti zásilky. Doporučujeme vám seskupit položky v jedné objednávce. Zboží ze dvou různých objednávek nemůžeme slučovat do jedné zásilky. Odpovědnost za zásilku přebírá dopravce, avšak my věnujeme zvláštní pozornost ochraně křehkých předmětů.

Boxy jsou dostatečně dimenzovány a vaše zboží je dobře chráněno.